II etap Olimpiady Przedsiębiorczości

W dniu 1 marca 2018 r. uczniowie klasy II TE: Wiktoria Kika, Klaudia Skrzypczak i Bartosz Lorek wzięli udział w II etapie Olimpiady Przedsiębiorczości zorganizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
Ponad 200 zawodników rozwiązywało test z zakresu ekonomii, zarządzania i praktyki biznesowej, a w II części zawodów 50 najlepszych uczniów pracowało w grupach nad studiami przypadku prezentując swoje prace Komisji.
Niestety, nie udało się zakwalifikować do udziału w eliminacjach centralnych w Warszawie, Niewątpliwie jednak zdobyliśmy nowe doświadczenia i umiejętności. Ponadto wysłuchaliśmy ciekawego wykładu dr B. Gabrysia nt. „Prawdy i mity w działalności gospodarczej”
Dodatkową korzyścią są przetarte uniwersyteckie szlaki, bo kto wie?

Za dwa lata…….. pewnie warto tam wrócić i poczuć się trochę „jak u siebie”.
A za rok………………. kolejna edycja Olimpiady. Do trzech razy sztuka.
Opiekunem uczniów była Pani Wiesława Lech

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content