Ogromny sukces naszych uczniów !!!!!

4 stycznia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Naszą szkołę w etapie okręgowym reprezentowało 9 uczniów kierunku technik technologii odzieży. Rywalizacja zawodników była bardzo duża, a poziom rozwiązywanego testu bardzo wysoki.
Udało się ! Do ostatniego centralnego etapu olimpiady dostało się aż 5 uczniów naszej szkoły, którzy będą walczyć w Łodzi o miano finalisty, a tym samym o zwolnienie z wszystkich egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie części pisemnej. Do finału zakwalifikowali się: Olga Cichoń, Angelika Domańska, Daniel Solipiwko- uczniowie klasy trzeciej oraz Daria Wąsiewicz, Wiktoria Lazarek- uczennice klasy czwartej. Gratulujemy i już trzymamy kciuki, życząc powodzenia w kwietniowej edycji olimpiady!!!
Uczniów przygotowywała Pani Małgorzata Skutnik.

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content