KONKURS „SZKOLNY E-PAMIĘTNIK ZSE”

Drodzy Uczniowie,

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie: „Szkolny e-pamiętnik ZSE”, który będzie odbywał się w II semestrze roku szkolnego 2016/2017.

Konkurs skierowany jest do kilkuosobowych reprezentacji klas, które regularnie będą zamieszczać na stronie WWW szkoły artykuły dotyczące życia klasy (udział w imprezach związanych z profilem zawodowym klasy, aktywność społeczna klasy, itp.). Efektem zamieszczania artykułów będzie szkolny e-pamiętnik ZSE dostępny na stronie internetowej szkoły.

Dla zwycięzców (uczniów ZSE) przewidujemy nagrody rzeczowe. 

Dla gimnazjalistów, którzy aktywnie będą czytać artykuły zamieszczane przez uczniów ZSE w ramach konkursu (tj. dokonywać ciekawych komentarzy, publicznych udostępnień postów na Facebooku oraz wykonywać polubienia za pomocą rączki Like) raz w miesiącu będą również losowane nagrody.

 

Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszamy na spotkanie informacyjne z organizatorami konkursu (p. Ewelina Tasak-Oberska i p. Sławomir Ciernicki), które odbędzie się w środę, 11 stycznia 2017, na długiej przerwie o godz. 12:20 w sali 203.

 

Zapraszamy do udziału.

Organizatorzy

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content