Uroczystości obchodów 100 lecia naszego Ekonomika

Dziś w szkole odbyły się uroczystości obchodów 100 lecia naszego Ekonomika. Wśród zaproszonych gości byli obecni: Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza Zbigniew Podraza, Przewodnicząca Rady Miasta Agnieszka Pasternak, Radni Rady Miasta Dąbrowa Górnicza, Wicekurator Oświaty Pan Jacek Szczotka, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu Pan Grzegorz Raczek, Dyrektorzy Dąbrowskich Szkół, Przedstawiciele Dąbrowskich Firm, Emerytowani Pracownicy, Rodzice, Absolwenci i delegacje wszystkich klas. Część oficjalna przepełnina była wspomnieniami i wieloma ciepłymi słowami o naszym Ekonomiku. Nasza grupa teatralna przygotował piękny spektakl o historii naszej szkoły. Następnie Prezydent miasta Pan Zbigniew Podraza odsłonił pamiątkową tablicę a następnie zwiedzano przygotowaną na ten dzień wystawę poświęconej historii szkoły. Oczywiście był pamiątkowy tort i kawa w naszym pięknym ogrodzie. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknego i uroczystego święta Zespołu Szkół Ekonomicznych (foto:Oliwia Kowalska)

 

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content