Tego jeszcze nie było!

Uczniowie ZSE odnosili sukcesy w różnych dziedzinach, ale dzisiaj po raz pierwszy w historii szkoły zajęli I miejsce w 2-gim Regionalnym Konkursie Filmowym pt. „Mój pomysł na film”. Sukces to spektakularny, ponieważ „Zaginione miasto” pokonało 15 konkurentów z województwa śląskiego. Jego akcja została osadzona w realiach Dąbrowy Górniczej lat 30. ubiegłego wieku. Marta Białek, Jakub Wójcik, Paulina Kania, Pamela Przybyszewska, Eliza Jastrząb, Kamil Bojakowski i Anna Szulińska w niezwykle przejmujący sposób zrekonstruowali i odtworzyli życie pewnej żydowskiej rodziny. Głosu głównej bohaterce –Hanie użyczyła Klaudia Tylec. Ogromny wkład pracy został doceniony przez jury konkursu, a szkoła wzbogaciła się o sportową kamerę! Niech to będzie motywacja do pracy nad kolejnym filmem, do którego realizacji już dziś zachęcają opiekunowie projektu – Piotr Koćwin, Ewa Kuler i Anna Stachowicz.

fi-01 fi-02 fi-03 fi-04 fi-05 fi-06

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content