NATALIA DUDEK FINALISTKĄ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY


Dnia 05 kwietnia 2016 roku Natalia Dudek uczennica klasy II kierunku technik technologii odzieży wzięła udział w etapie centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży na Politechnice Łódzkiej Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów w Łodzi. Zadaniem Natalii było rozwiązanie testu złożonego z 60 zadań sprawdzających wiedzę i umiejętności zawodowe objęte podstawą programową i programem nauczania, a także wykraczających poza ramy programowe. Natalia stanęła na wysokości zadania! Uzyskała wymaganą liczbę punktów i została FINALISTKĄ OLIMPIADY, zyskując tym samym zwolnienie z wszystkich egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie części pisemnej!!! Gratulujemy Finalistce i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i zawodowych.Opiekunem uczennicy jest Pani Profesor Małgorzata Skutnik

a-01 a-02 a-03 a-04

 

Author: ZSE

Admnistrator serwisu. Nauczyciel przedmiotów informatycznych

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content