PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW

 

 

Przydział wychowawstw 2021/2022

Placówka

Oddział

Wychowawca

TECHNIKUM NR 3

1 Technik ekonomista/Technik logistyk

Walotek-Barczyk Aleksandra
Macuga-Czwojdrak Izabela

TECHNIKUM NR 3

1 Technik hotelarstwa/Technik organizacji turystyki

Stankiewicz Monika
Kaczmarska Katarzyna

TECHNIKUM NR 3

1 Technik logistyk

Stachowicz Anna
Tasak-Oberska Ewelina

TECHNIKUM NR 3

1 Technik przemysłu mody/ Technik usług fryzjerskich

Kijak Beata
Tylec Olga

TECHNIKUM NR 3

1 Technik żywienia i usług gastronomiczych

Rajman Magdalena
Pietrowska Sylwia

TECHNIKUM NR 3

2 Technik ekonomista/Technik logistyk

Mrozik Edyta
Sobczyk Joanna

TECHNIKUM NR 3

2 Technik logistyk

Pasternak Magdalena
Tobijańska Jadwiga

TECHNIKUM NR 3

2 Technik organizacji turystyki.

Radecka Marta
Guzera Aleksandra

TECHNIKUM NR 3

2 Technik przemysłu mody/Technik usług fryzjerskich

Dzierżanowska Justyna
Kopczyńska Małgorzata

TECHNIKUM NR 3

2 Technik żywienia i usług gastronom. /Technik hotelarstwa

Rabsztyn Michał
Kipińska Katarzyna

TECHNIKUM NR 3

3 Technik ekonomista/ Technik usług fryzjerskich p

Nowak Piotr
Wach Agnieszka

TECHNIKUM NR 3

3 Technik hotelarstwa/Technik organizacji turystyki g

Majewski Tomasz
Miśkiewicz-Brzęczek Michalina

TECHNIKUM NR 3

3 Technik logistyk g

Prasałek Alicja
Gamrat Agnieszka

TECHNIKUM NR 3

3 Technik logistyk p

Pietrzczyk Klaudia
Warzyszak-Koprowska Katarzyna

TECHNIKUM NR 3

3 Technik logistyk/Technik ekonomista g

Lech Wiesława
Ratajska Mariola

TECHNIKUM NR 3

3 Technik logistyk/Technik przemysłu mody p

Skutnik Małgorzata
Szaniawska Ewa

TECHNIKUM NR 3

3 Technik organizacji turystyki/Technik hotelarstwa p

Panek Grzegorz
Roch Magdalena

TECHNIKUM NR 3

3 Technik przemysłu mody/Technik usług fryzjerskich g

Nizioł Ilona
Wrotny Anna

TECHNIKUM NR 3

3 Technik żywienia i usług gastronomicznych g

Wolska Agnieszka
Kot Marek

TECHNIKUM NR 3

3 Technik żywienia i usług gastronomicznych p

Koźbiał Agnieszka
Wójcik Jaromir

TECHNIKUM NR 3

4 A Technik logistyk

Koćwin Piotr
Prajsnar Jakub

TECHNIKUM NR 3

4 B Technik logistyk

Kowalska Beata
Górska Aneta

TECHNIKUM NR 3

4 Technik ekonomista/Technik usług fryzjerskich

Wiończyk Grzegorz
Niemiec Joanna

TECHNIKUM NR 3

4 Technik obsługi turystycznej

Niemczyk Ewelina
Paliga Iwona

TECHNIKUM NR 3

4 Technik żywienia i usług gastronom./Technik przemysłu mody

Wawszczyk Bożena
Kuler Ewa

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5

1 Kucharz/Fryzjer

Pierzak Alicja
Choińska Renata

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5

2 Fryzjer/Kucharz

Hołowienko Anita
Rabsztyn Michał

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5

3 Fryzjer/Kucharz g

Piskorska Magdalena
Janczulewicz Karolina

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5

3 Kucharz/Fryzjer p

Łaskawiec Justyna
Lipka Jadwiga

 

Skip to content