Branżowa Szkoła I stopnia w ZSE

Uwaga gimnazjaliści

Posted by on 09:18 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Uwaga gimnazjaliści

Od18.05.2018 możecie rozpocząć proces rejestracji na stronie www.slaskie.edu.com.pl/kandydat . Jeśli macie jakieś problemy z logowaniem, założeniem konta, problem z wydrukiem zgłoszenia, brakiem tuszu w drukarce, zapraszamy do naszej szkoły – wszystko Wam wyjaśnimy, pomożemy wpadajcie do Ekonomika lub piszcie ….

Cudowny świat dźwięków

Posted by on 10:11 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Cudowny świat dźwięków

19 IV o godz. 15.30 zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów ZSE i gimnazjalistów do cudownego świata dźwięków czyli na warsztaty poświęcone muzyce.
Co to jest muzyka, do czego jest nam ona potrzebna i co powoduje, że dana piosenka lub utwór podoba się. Oto pytania, na które spróbujemy znaleźć odpowiedź. Dokonamy również analizy muzycznej przeboju każdej studniówki czyli Poloneza z „Pana Tadeusza” oraz poznamy brzmienie niektórych mało znanych instrumentów.

Serdecznie zapraszam Elżbieta Zawora

UWAGA!!! GIMMANZJALIŚCI!!!!

Posted by on 10:00 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

UWAGA!!! GIMMANZJALIŚCI!!!!

Zajęcia modowe z P. Małgorzatą Skutnik dla gimnazjalistów z dnia 24 kwietnia zostają przełożone na 23 kwietnia w godzinach 12.00-15.00. Tematem zajęć będzie „Informel- sztuka zdobienia odzieży- haft”. Zajęcia poprowadzone zostaną w sali 36.

Serdecznie zapraszamy!!!

BIAŁO CZERWONE WSTĘGI

Posted by on 19:53 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

BIAŁO CZERWONE WSTĘGI

Serdecznie zapraszamy na ciąg dalszy warsztatów dotyczących Smaków Polskiej Kuchni Historycznej, 17.04.2018 godzina 15 pracownia 20 . Po ostatnich smacznych doświadczeniach z biało czerwonym kaszotto tym razem zapraszamy gimnazjalistów, młodych adeptów sztuki kulinarnej na BIAŁO CZERWONE WSTĘGI zapewniamy dawkę niesamowitych doznań smakowych i porcję Historii kuchni ostatnich 100 – lat. Anna Stachowicz, Michał Rabsztyn.

Warsztaty fryzjerskie

Posted by on 22:36 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Warsztaty fryzjerskie

W dniu 11 kwietnia (środa) o godzinie 15. 30 zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz gimnazjalistów na warsztaty fryzjerskie. Warsztaty poprowadzi na zaproszenie pani Ewy Dubińskiej absolwent naszej szkoły Bartosz Witas.Bartosz prowadzi własny salon Grizzly’s Barbershop w Żorach.

W ramach zajęć zobaczymy pokaz strzyżenia męskiego najnowszymi technikami.

Magia deserów bez pieczenia

Posted by on 20:06 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Magia deserów bez pieczenia

Serdecznie zapraszam gimnazjalistów oraz uczniów ZSE na warsztaty cukiernicze pt.:”Magia deserów bez pieczenia” w dniu 27.03.2018 (wtorek) o godz. 15:30 w sali nr 20.

Serdecznie zapraszam: Magdalena Piskorska

Relacja z Dnia Otwartego w Naszym Ekonomiku

Posted by on 10:44 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Relacja z Dnia Otwartego w Naszym Ekonomiku

Losowanie szczęśliwego numerka na tydzień 26.03-28.03

Posted by on 10:28 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Losowanie szczęśliwego numerka na tydzień 26.03-28.03

Operacja na otwartym mózgu

Posted by on 10:25 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Operacja na otwartym mózgu

W dniu 21.03.2018 odbyły się warsztaty biologiczne „Operacja na otwartym mózgu”. Nasi uczniowie i gimnazjaliści poznali tajemnice mózgu mając możliwość dokonania sekcji mózgu świni. Zwierzę to posiada narządy najbardziej zbliżone do ludzkich.