Branżowa Szkoła I stopnia w ZSE

Jak zarabiać w Internecie

Posted by on 23:26 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Jak zarabiać w Internecie

Internet nabiera na znaczeniu we wszystkich dziedzinach. Coraz więcej ludzi wykorzystuje Internet do celów zarobkowych. Chcesz dowiedzieć się jakie są możliwości zarabiania w Internecie? Przyjdź na warsztaty informatyczne, które odbędą się w piątek 08.12.2017 . Początek  godzina 15.30 w sali 203. Będą ciekawe informacje oraz trochę rozrywki.

Zaprasza Sławomir Ciernicki

Plan warsztatów

Przed rozpoczęciem własnej działalności warto poćwiczyć na grze symulacyjnej

np. https://www.nbportal.pl/rozrywka/gry/moja-firma/gra

zarabianie-w-internecie

Check-in w hotelu

Posted by on 23:32 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Check-in w hotelu

Warsztaty ” Check-in w hotelu” zaplanowane na 5.12.2017 odbędą się 13.12.2017. Za utrudnienia przepraszamy. Organizatorzy: Justyna Knapczyk-Wolińska, Mariola Nowak

Warsztaty o tematyce,, Fale, loki, Koki”.

Posted by on 23:30 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Warsztaty o tematyce,, Fale, loki, Koki”.

,, Zapraszam uczniów gimnazjów oraz Naszej Szkoły, zainteresowanych zawodem fryzjer 💇 w dniu 6 grudnia o godzinie 15,30 do sali fitness na warsztaty o tematyce,, Fale, loki, Koki”. Przewidziana wizyta gościa specjalnego i nie będzie to Święty Mikołaj tylko barber.

Stres a chillout. Jak żyć a nie zwariować

Posted by on 18:18 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Stres a chillout. Jak żyć a nie zwariować

27.11.2017 na warsztatach „Stres a chillout. Jak żyć a nie zwariować” uczniowie naszej szkoły i gimnazjalisci opanowywali trudną sztukę radzenia sobie ze stresem jako reakcji na codzienne wyzwania i życiowe zmiany. Jak unikać czynników stresogennych podpowiadała Pani psycholog terapeuta TSR Agnieszka Skiba.

Organizatorem warsztatów była Pani Barbara Nykamowicz

Dżentelmeni

Posted by on 14:02 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Dżentelmeni

Kolejne warsztaty prowadzone przez Panią Mariolę Ratajską za nami. Tym razem licznie zgromadzeni uczniowie naszej szkoły i przybyli gimnazjaliści w przyjaznej atmosferze zastanawiali się jak przekształcić model damy i dżentelmena, aby idealnie pasowały do XXI wieku. Po zakończonych warsztatach wszyscy byli zgodni co do jednego: dżentelmeni nie wyginęli, a jeśli kobiety chcą być traktowane jak damy, to przede wszystkim powinny nimi być.

Potrawy bezglutenowe

Posted by on 13:59 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Potrawy bezglutenowe

Dnia 30.11.2017 odbędą się warsztaty gastronomiczne dla uczniów i gimnazjalistów ,,Potrawy bezglutenowe” w sali nr 25 o godzinie 15.00.

Zaprasza Pani Agnieszka Kowalik

Co i jak jedzą mieszkańcy Francji

Posted by on 13:43 in Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Co i jak jedzą mieszkańcy Francji

W środę 28.11.2017 o godz. 15:30 odbędą się warsztaty prowadzone przez Panią Elżbietę Zaworę. Tematem warsztatów będą gusty kulinarne francuzów – czyli co i jak jedzą mieszkańcy Francji

Historia Polski w filmie

Posted by on 01:31 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Historia Polski w filmie

Zapraszam uczniów naszej szkoły i gimnazjalistów na warsztaty historyczne „ Historia Polski w filmie ”, które odbędą się 30 listopada o godzinie 15.30 w sali 204. – Irmina Szmer

Dama i dżentelmen XXI wieku

Posted by on 11:17 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Dama i dżentelmen XXI wieku

Pani Mariola Ratajska zaprasza gimnazjalistów i uczniów naszej szkoły na odwołane wcześniej warsztaty ” Dama i dżentelmen XXI wieku” 28.11.2017 o godzinie 15.30

Zaproszenie na Turniej Mortal Kombat w Zespole Szkół Ekonomicznych

Posted by on 21:09 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Zaproszenie na Turniej Mortal Kombat w Zespole Szkół Ekonomicznych

Dnia 1 grudnia zapraszam wszystkich miłośników gier komputerowych, a w szczególności wirtualnych wojowników, na Turniej MORTAL KOMBAT! Odbędzie się on w Zespole Szkół Ekonomicznych w ramach warsztatów dla gimnazjalistów.

Wziąć w nim udział mogą wszyscy konsolowi twardziele, tak więc uczniowie Ekonomika także mile widziani!

Grać będziemy na konsoli XBOX 360 w dziewiątą odsłonę gry, czyli Mortal Kombat z 2011 roku. Turniej rozpoczynamy o godzinie 15:30.

Zapraszam

Jaromir Wójcik