Branżowa Szkoła I stopnia w ZSE

Dekoracja stołu wielkanocnego z elementami sztuki kelnerskiej

Posted by on 12:13 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Dekoracja stołu wielkanocnego z elementami sztuki kelnerskiej

Zapraszam gimnazjalistów i uczniów ZSE na warsztaty z obsługi konsumenta pt. Dekoracja stołu wielkanocnego z elementami sztuki kelnerskiej w dniu 22.03.2018 (czwartek) o godz.15:30 w sali 32.

Prowadząca warsztaty Agnieszka Wolska.

Warsztaty fryzjerskie

Posted by on 09:49 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Warsztaty fryzjerskie

W dniu 13 marca w nowej pracowni fryzjerskiej Ekonomika odbyły się warsztaty fryzjerskie dla Naszych uczniów i gimnazjalistów. Podczas których mieliśmy zaszczyt gościć Panią Katarzynę Majchrzak reprezentującą Akademię Stylizacji Fryzur w Katowicach. Pani Katarzyny to firma znana z uczestnictwa w wielu konkursach fryzjerskich (Trend Fashion Award, Śląski Festiwal Fryzjerskiego „TOP CITY”, Kreator „LOOK”), sesji modowych i fotograficznych dla BE Magazine i Vivy. Pani Katarzyna stale podnosi swoje uniejetnosci uczestnicząc w szkoleniach zagranicznych we Włoszech,Anglii i Hiszpanii. Jej Akademia, oprócz tradycyjnych usług w salonie, oferuje specjalistyczne szkolenia, doradztwo branżowe i indywidualne.
Podczas warsztatów uczniowie nauczyli się wykonywać koloryzację włosów nowoczesną techniką ,,Look learn”, jak również otrzymali ogrom wiedzy na temat pracy fryzjera od pasjonaty który kocha fryzjerstwo.

Dziękujemy bardzo Pani Kasiu.

Uczniowie i Gimnazjaliści !!!!!

Posted by on 19:38 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Uczniowie i Gimnazjaliści !!!!!

Tylko u nas operacja na otwartym mózgu.
Zapraszamy na warsztaty biologiczne ” Tajemnice Mózgu” w dniu 21 marca o godzinie 15:30 w naszej szkole.

Warsztaty poprowadzą Pani Agnieszka Koźbiał wraz z Panią Agnieszką Kowalik.

Zapraszamy

Warsztaty fryzjerskie

Posted by on 17:43 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Warsztaty fryzjerskie

W dniu 13 marca (wtorek), o godzinie 15.30 zapraszamy zainteresowanych fryzjerstwem uczniów i gimnazjalistów na warsztaty fryzjerskie do nowej pracowni fryzjerskiej ZSE w Dąbrowie Górniczej na których odbędzie się szkolenie fryzjerskie Look &learn organizowanych we współpracy z Akademią Stylizacji Fryzur z Katowic, reprezentowaną przez Panią Katarzynę Majchrzak.

Akademia Stylizacji Fryzur Pani Katarzyny to firma znana z uczestnictwa w wielu konkursach (Trend Fashion Award, Śląski Festiwal Fryzjerski „TOP CITY”, Kreator „LOOK”), sesji modowych i fotograficznych dla BE Magazine i Vivy. Pani Katarzyna stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach zagranicznych we Włoszech, Anglii i Hiszpanii. Jej Akademia, oprócz tradycyjnych usług w salonie, oferuje specjalistyczne szkolenia, doradztwo branżowe i indywidualne. Serdecznie zapraszam nauczyciel zawodu Justyna Łaskawiec.

 

Warsztaty gastronomiczne

Posted by on 08:19 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Warsztaty gastronomiczne

W dniu 06.03.2018 odbyły się zajęcia dodatkowe z udziałem gimnazjalistów oraz uczniów naszej szkoły . Zajęcia składały się z 3 części :
1) Pogadanka w szkole dotycząca Savoir-vivre w gastronomii,
2) Zwiedzanie szkoły z uwzględnieniem nowych pracowni oraz gastronomii,
3) Warsztaty praktyczne w restauracji Pogoria Residence

Zajęcia prowadził Pan Marek Kot