Technik Logistyk

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/20

dla absolwentów gimnazjum

TECHNIK LOGISTYK

Branża logistyczna jest jedną z najlepiej rozwijających się branż usługowych. Jeśli interesujesz się transportem, jego organizacją, magazynowaniem towarów, działaniem nowoczesnych magazynów logistycznych, jeśli lubisz być ruchu, jesteś odpowiedzialny, zorganizowany ten zawód jest dla Ciebie.

Nauka w technikum trwa 4 lata. Uczeń po ukończeniu szkoły otrzymuje wykształcenie średnie, a po zdaniu egzaminu maturalnego ma możliwość kształcenia się na uczelniach wyższych.

W czasie trwania nauki uczeń przystępuje do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie:

SPL.01. Obsługa magazynów

SPL.04. Organizacja transportu

Po zdaniu wszystkich egzaminów otrzymuje tytuł:

Technik logistyk

Przedmioty rozszerzone:

Geografia – 240 godzin

Matematyka – 180 godzin

Transport i Spedycja

Podstawy Logistyki

Laboratorium magazynowe i spedycyjne

1. Język angielski – język wiodący, kontynuacja