Technikum nr 3

Patriotyzm na słodko

Posted by on 22:11 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Patriotyzm na słodko

Serdecznie zapraszamy ósmoklasistów, gimnazjalistów i uczniów ZSE na warsztaty gastronomiczne „Patriotyzm na słodko”. Przygotujemy słodkości w biało czerwonych barwach do schrupania na miejscu lub zabrania jako ozdoby świątecznych na choinkę lub mikołajkowe upominki.
Warsztaty dnia 04.12.2018 godzina 15 pracownia 20

Serdecznie Zapraszamy Anna Stachowicz, Michał Rabsztyn

Uwaga uczniowie!!!

Posted by on 19:50 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Uwaga uczniowie!!!

Od 3 października startujemy z warsztatami. Zabierzcie kolegów, koleżanki, tych którzy wybierają się do naszej szkoły w przyszłym roku, rodziców. Prawie codziennie coś ciekawego, zajęcia od 15:30 do 17:30. Atrakcje gwarantowane, będzie się działo.

Zapraszamy!!!!!

Zapraszamy kandydatów do naszej szkoły na szkolnego grilla!

Posted by on 20:46 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Zapraszamy kandydatów do naszej szkoły na szkolnego grilla!

Szanowni Państwo, Uczniowie III klas gimnazjalnych

Już od kilku dni trwa logowanie gimnazjalistów do szkół średnich. Pragniemy zorganizować dla zainteresowanej młodzieży kierunkami kształcenia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej integracyjny grill dnia 30 maja – środa w godzinach 15.00- 17.00. W tym czasie będzie można porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych, zwiedzić pracownie zawodowe, porozmawiać z Dyrektorem Szkoły , poznać kolegów i koleżanki z obecnych klas jak i potencjalnych kolegów od 1 września.

Prosimy o rozpowszechnienie i przekazanie informacji wśród uczniów klas trzecich. Zapraszamy.

Uwaga gimnazjaliści

Posted by on 09:18 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

Uwaga gimnazjaliści

Od18.05.2018 możecie rozpocząć proces rejestracji na stronie www.slaskie.edu.com.pl/kandydat . Jeśli macie jakieś problemy z logowaniem, założeniem konta, problem z wydrukiem zgłoszenia, brakiem tuszu w drukarce, zapraszamy do naszej szkoły – wszystko Wam wyjaśnimy, pomożemy wpadajcie do Ekonomika lub piszcie ….

Cudowny świat dźwięków

Posted by on 10:11 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Cudowny świat dźwięków

19 IV o godz. 15.30 zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów ZSE i gimnazjalistów do cudownego świata dźwięków czyli na warsztaty poświęcone muzyce.
Co to jest muzyka, do czego jest nam ona potrzebna i co powoduje, że dana piosenka lub utwór podoba się. Oto pytania, na które spróbujemy znaleźć odpowiedź. Dokonamy również analizy muzycznej przeboju każdej studniówki czyli Poloneza z „Pana Tadeusza” oraz poznamy brzmienie niektórych mało znanych instrumentów.

Serdecznie zapraszam Elżbieta Zawora

UWAGA!!! GIMMANZJALIŚCI!!!!

Posted by on 10:00 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty | 0 comments

UWAGA!!! GIMMANZJALIŚCI!!!!

Zajęcia modowe z P. Małgorzatą Skutnik dla gimnazjalistów z dnia 24 kwietnia zostają przełożone na 23 kwietnia w godzinach 12.00-15.00. Tematem zajęć będzie “Informel- sztuka zdobienia odzieży- haft”. Zajęcia poprowadzone zostaną w sali 36.

Serdecznie zapraszamy!!!

BIAŁO CZERWONE WSTĘGI

Posted by on 19:53 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

BIAŁO CZERWONE WSTĘGI

Serdecznie zapraszamy na ciąg dalszy warsztatów dotyczących Smaków Polskiej Kuchni Historycznej, 17.04.2018 godzina 15 pracownia 20 . Po ostatnich smacznych doświadczeniach z biało czerwonym kaszotto tym razem zapraszamy gimnazjalistów, młodych adeptów sztuki kulinarnej na BIAŁO CZERWONE WSTĘGI zapewniamy dawkę niesamowitych doznań smakowych i porcję Historii kuchni ostatnich 100 – lat. Anna Stachowicz, Michał Rabsztyn.

Warsztaty fryzjerskie

Posted by on 22:36 in Aktualności, Strefa gimnazjalisty, Strefa ucznia | 0 comments

Warsztaty fryzjerskie

W dniu 11 kwietnia (środa) o godzinie 15. 30 zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz gimnazjalistów na warsztaty fryzjerskie. Warsztaty poprowadzi na zaproszenie pani Ewy Dubińskiej absolwent naszej szkoły Bartosz Witas.Bartosz prowadzi własny salon Grizzly’s Barbershop w Żorach.

W ramach zajęć zobaczymy pokaz strzyżenia męskiego najnowszymi technikami.