POTYCZKI PRAWNE

Nasza ekipa – Joanna Tomczewska, Anita Włodarczyk, Paweł Jasic zdobyli 1 miejsce w Konkursie krasomówczo-prawnym Potyczki prawne. Rywalizacja była długa od szkolnych eliminacji przez fazę grupową do półfinału, finału i zwycięstwa. Gratulujemy naszym rywalom w trudnym boju i serdecznie dziękujemy organizatorom – Jan Śniadek Śniadecki, zwłaszcza panu Michałowi Szwestce za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Jak widać w Ekonomiku można z powodzeniem rozwijać również pasje związane z prawem i odnosić sukcesy, a zaznaczamy, że jury było najwyższej próby dzięki współpracy z uczelniami wyższymi. Dziękujemy również za udział w części szkolnej Julii Grędzie i Przemkowi Piątkowi.
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content