Craft Bazar dla Ukrainy

Spłynęła do Nas następująca informacja:
Szanowny Panie Dyrektorze,
to list pochwalny i podziękowania dla uczennic i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych, którzy jako wolontariusze, pomagali nam w minioną sobotę w wydarzeniu pod nazwą Craft Bazar dla Ukrainy.
To:
Martyna Bieniek
Klaudia Mierzwińska
Adam Piętka
Nazar Zagrodzki.
Od początku do końca, a więc przez prawie 8 godzin pracowali, prowadząc “strefę warsztatów” w Fabryce Pełnej Życia, wg własnych pomysłów, które powstały na warsztatach wyjazdowych w ramach projektu “Aktywatornia” : m.in. robili kolorowe warkoczyki dzieciom, robili zdjęcia w zaimprowizowanej Foto budce, wspólnie z Paniami z Ukrainy pletli siatkę maskującą dla wojska.
Szczególne uznanie należy się Nazarowi, którzy przez cały czas pomagał nam jako tłumacz, tłumacząc “na żywo”, co wymagało od niego z pewnością zmierzenia się z dużym stresem i z czym świetnie dał sobie radę!.
Fajną mamy młodzież:)
Alicja Kowalska – Stowarzyszenie Civitas
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content