Brawo nasze projektantki mody !!!!

Po rak kolejny nasze uczennice wśród najlepszych w Polsce
8 kwietnia uczennice kierunku modowego: Zuzanna Stawska, Julia Gad, Julia Korczyna, Nicole Makowska, Nikola Mrówczyńska, Kaja Widera wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów i Krawców “Szmaragdowy Guzik” w Lesznie i zdobyły tytuł FINALISTY. Uczennice prezentowały własną kolekcję mody cyrkularnej, czyli mody obiegu zamkniętego, dążącej do minimalizacji ilości odpadów. Następnie odpowiadały na pytania dotyczące wiedzy i umiejętności zawodowych stawiane przez jury. Pomimo, że były najmłodszymi uczestnikami konkursy swoje umiejętności prezentowały na wysokim poziomie.
Więcej informacji:
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content