Finał XI-tej edycji konkursu Liga Młodych Logistyków już za nami!

To był dzień pełen wrażeń i zdrowej rywalizacji! Dziękujemy wszystkim finalistom za zaangażowanie i podjęcie tego wyzwania! Nasz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach odwiedziło 10 drużyn z całej Polski.‍
Przedstawione przez uczestników prezentacje na temat “Innowacji w branży TSL” były na naprawdę wysokim poziomie! Zawodnicy dzielnie odpowiadali na pytania Szanownego Jury, wykazując swoją szeroką wiedzę z zakresu branży TSL. ‍
Po obradach Jury, podsumowujących wyniki finałowego quizu oraz ocenę przygotowanych prezentacji, wyróżniliśmy następujące drużyny, które uzyskały najwyższe noty :
Miejsce I-sze : Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. Stefana Roweckiego “Grota” w Opolu
Wygrana drużyna w składzie:
Szymon Petryk
Agnieszka Ptak
Anna Kozak
Szczególne gratulacje należą się również reprezentantom tego właśnie zespołu, którzy zostali zwycięzcami testu indywidualnego. Największą liczbę punktów zdobył Szymon Petryk, natomiast drugie miejsce przypadło Annie Kozak.
Miejsce II-gie: Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Oleśnie, reprezentowany przez wicemistrzowską drużynę:
Emilia Palińska
Julia Osiewacz
Witold Jachymski
Miejsce III-cie: Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej
Zespół tworzyli:
Julia Muszyńska
Kacper Stypka
Maciej Maciejczyk
Ogromne brawa należą się wszystkim finalistom! Gratulujemy Wam świetnych wyników! ‍♂️
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content