WYNIKI KONKURSU ” Z logistyką za pan brat” II edycja

W konkursie brali udział uczniowie klas 1-3 kształcący się w zawodzie technik logistyk. Rywalizacja była zacięta i ogromna, gdyż zgromadziła ponad 60 uczestników!!! a walka była dość wyrównana. Różnice w punktacji były minimalne…dosłownie o włos – o 1 pkt…Było gorąco, kształcąco, inspirująco, pouczająco, rozwijająco… dużo tu mówić… po prostu działo się…Z tego też miejsca jest nam niezmiernie miło poinformować, że na podium znaleźli się:
🥉3 miejsce Iga Kleszcz z klasy 2LG
🥈2 miejsce Filip Pliszczak z klasy 3LEG
🥇1 miejsce Bartosz Śliwka z klasy 3LEG.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału za rok. O terminie wręczenia dyplomów i nagród poinformujemy w niedługim czasie na fb szkolnym. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!! Była moc!!!Jesteście wielcy!!! Dziękujemy 👏📜🤝🎁🏆