Nasza pomoc dotarły do szkoły w Winnicy na Ukrainie

Nasza pomoc dotarły do szkoły w Winnicy na Ukrainie. Otrzymaliśmy informację od Dyrektora Szkoły
“Дорогі наші польські друзі і партнери! Весь колектив нашого навчального закладу безмежно вдячний вам за підтримку і допомогу у цей нелегкий для нас час! Дякуємо до неба за ваш неоціненний вклад у нашу перемогу над російським агресором! Дякуємо за вашу солідарність і щиро віримо у перемогу добра і людяності!
❤️❤️🇵🇱🤝🇺🇦❤️❤️
Tłumaczenie:
Drodzy nasi polscy przyjaciele i partnerzy! Cały zespół naszej szkoły jest nieskończenie wdzięczny Wam za wsparcie i pomoc w tym trudnym dla nas czasie! Bezgranicznie dziękujemy za nieoceniony wkład w nasze zwycięstwo nad rosyjskim agresorem! Dziękujemy za solidarność i szczerze wierzymy w zwycięstwo dobra i człowieczeństwa!❤️❤️🇵🇱🤝🇺🇦❤️❤️.
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content