ZWYCIĘSTWO W ELIMINACJACH DO KONKURSU ‘POTYCZKI PRAWNE’ DEDYKUJEMY UKRAINIE

Dzisiaj nasza ekipa zmierzyła się z reprezentacją I LO im. J. Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich i IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu w ramach eliminacji do półfinału Potyczki prawne. Nasze starania i przygotowania przyniosły efekt… zwyciężyliśmy. Poziom był bardzo wysoki. Wielkie słowa uznania dla naszych rywali. Zadaniem uczestników było wygłoszenie mowy obrończej związanej z trzema kazusami. Paweł Jasic, Anita Włodarczyk i Joanna Tomczewska poradzili sobie doskonale. Było bardzo profesjonalnie. W etapie eliminacji brała udział również Julia Gręda, której również gratulujemy i dziękujemy za wkład w nasze przygotwania. Ogromne brawa dla wszystkich. Przed nami półfinał. Dziękujemy I LO w Siemianowicach za doskonałą organizację konkursu i sam fantastyczny pomysł.
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content