Uczennica naszej szkoły w finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Mamy przyjemność poinformować ,że Iga Kleszcz, uczennica klasy 2 Technikum wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim z Języka Rosyjskiego „Поэзии пленительные строки” upamiętniającym 200. rocznicę urodzin poety i pisarza Nikołaja Niekrasowa i zakwalifikowała się do finału , prezentując wiersz pt” Ty mnie nużna…” .Organizatorem konkursu było Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS w Lublinie. Laureaci występowali w dwóch kategoriach: „ Język rosyjski jako obcy” oraz „Rodzimy użytkownik języka rosyjskiego”. Konkurencja była bardzo duża i zdobycie tytułu finalisty pozostaje w naszych planach na kolejne edycje konkursu. Gratulujemy Idze dotarcia do finału i dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie oraz propagowanie języka i kultury rosyjskiej. Opiekunem uczennicy jest Pani Alicja Pierzak. Gratulacje !!!!!!!!
Poniżej prezentacja ogromnego talentu aktorskiego i językowego Igi 🙂

 

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content