Etap wojewódzki Olimpiady “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

W dniu 11 stycznia br. odbył się etap wojewódzki Olimpiady “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Zespół w składzie Anita Włodarczyk, Oliwia Dudek i Nazar Zahrotskyi, godnie reprezentowali naszą szkołę w tej trudnej rywalizacji. Zespół uzyskał wysoki wynik (najwyższy z naszego okręgu) i niewiele zabrakło, by stanąć na podium. Gratulujemy Uczniom ambicji, zaangażowania i chęci zdobywania nowej wiedzy! Mamy nadzieję, że się nie zniechęcą i w przyszłym roku zdobędą tytuł laureatów. Opiekunami uczniów są Pani Joanna Sobczyk i Pani Klaudia Pietrzczyk
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content