Wyniki XI Edycji Ligii Młodych Logistyków

Bardzo miło nam poinformować, że w 8 grudnia otrzymaliśmy wyniki XI Edycji Ligii Młodych Logistyków. Nasz zespół w składzie: Julia Muszyńska, Kacper Stypka i Maciej Maciejczyk otrzymali 31 pkt na 35 możliwych do zdobycia i tym samym zakwalifikowali się do finału,który odbędzie się w przyszłym roku. Drugi zespół w składzie: Kinga Wcisło, Mateusz Łukasik oraz Paweł Milka zdobył 28 pkt lecz zabrakło odrobiny szczęścia, aby również dostać się do finałów. Gratulujemy obu zespołom bardzo wysokich wyników i trzymamy kciuki za finały. Brawo Wy! Podziękowania dla p.Agnieszki Gamrat, p.Magdaleny Rajman oraz p.Alicji Prasałek za przygotowanie młodzieży do zmagań Młodych Logistyków

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content