Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim dla naszej szkoły !!!!!

Zespół Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe (PO WER VET) 25 listopada 2021 r. podczas SkillsPoland 2021 w Gdańsku dokonał uroczystego rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego POWER foto.
Celami Konkursu było podsumowanie fazy projektów z perspektywy finansowej 2014-2020, dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanych w ramach PO WER VET oraz promocja Programu i rezultatów staży, a także szkoleń zawodowych realizowanych przez Beneficjentów PO WER VET.
Nasza szkoła została wyróżniona spośród ponad 230 prac nadesłanych na konkurs.
Zdjęcie pt. “Obróbka wstępna ryby w restauracji Ahernes Townhouse w Youghal”
Instytucja zgłaszająca: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Karola Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej
Autor Zdjęcia: Michał Rabsztyn
Osoba występująca na Zdjęciu: Igor Chełczyński
Prezentowany zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych
Koordynatorami projektu są Pani Mariola Nowak i Pani Justyna Knapczyk-Wolińska. Więcej szczegółów
https://power.frse.org.pl/laureaci-konkursu-fotograficzneg…/
Poniżej nagrodzone zdjęcie

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content