Warsztaty prowadzone przez dr inż. Pawła Sobczaka z Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

W dniu 10 listopada uczniowie klas 4ALOG i 4 BLOG pod opieką p. Alicji Prasałek oraz p.Magdaleny Rajman uczestniczyli w wykładzie dot. automatycznej identyfikacji towarów z wykorzystaniem technologii RFID, gdzie poznali tajniki technologii wraz z praktycznymi możliwościami ich wykorzystania oraz przykładami firm, ktore działają już z wykorzystaniem tego typu usprawnień jesli chodzi o procesy związane z przemieszczaniem się towarów i minimalizowaniem czasu potrzebnego na wykonywanie poszczególnych czynności magazynowych. Następnie wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez dr inż. Pawła Sobczaka z Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Poznali na nich program FLexSim do przeprowadzania symulacji optymalizacji procesów magazynowych, gdzie mogli sami sprawdzić jak podejmowane przez nich decyzje wpływają na proces magazynowy. A to wszystko…i jeszcze więcej w ramach obchodów Światowych Dni Przedsiebiorczosci w naszej szkole. Dziękujemy Panu Pawłowi Sobczakowi za interesujący wykład oraz wdrożenie uczniów w pracę z programem symulacyjnym, który już dziś zdobył swoich kolejnych fanów

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content