Spotkanie z pracownikiem ZUS – Panią Anną de Lorm-Cichoń

W dniu 8 listopada uczniowie klas III LGp i IV TUR mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu z pracownikiem ZUS, Panią Anną de Lorm-Cichoń, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tematem spotkania były zagadnienia dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz związanymi z tym zasadami ustalania podstawy wymiaru składek. Uczniowie mogli dowiedzieć się m.in. o uldze na start, preferencyjnych składkach oraz zasadach funkcjonowania i wykorzystania w praktyce „Małego ZUSu PLUS”. Informacje mimo, że przekazane w większości w teorii, spotkały się z zainteresowaniem ze strony słuchaczy czego potwierdzeniem były szybkie i prawidłowe odpowiedzi na zadawane przez Prowadzącą pytania. Najlepsi Uczniowie nagrodzeni zostali upominkami. Jesteśmy przekonani, że spotkanie to poszerzyło wiedzę naszych uczniów i wpłynie pozytywnie na ich karierę zawodową w niedalekiej przyszłości.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content