NAS MOŻE ZOSTAĆ MISJONARZEM…

15 listopada 2021r. gościliśmy w naszej szkole Ojca Franciszkanina Sebastiana Tracza, który przez kilka lat pracował na misjach w Peru i Paragwaju. Na początku spotkania Asia Tomczewska z klasy 2 TUR opowiedziała nam o sytuacji społeczno-ekonomicznej i warunkach klimatycznych wspomnianych krajów, a jej prezentacja multimedialna wzbudziła podziw u Ojca Misjonarza, który przedstawił fakty, dotyczące życia i działalności ewangelizacyjnej Ojców Franciszkanów.
Praca duszpasterska na misjach to czysty heroizm!
Prelekcja wzbudziła ogromne zainteresowanie uczestników i stanowiła inspirację do przemyslenia własnej drogi życiowej, bo przecież KAŻDY Z NAS MOŻE ZOSTAĆ MISJONARZEM…
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content