Lekcja “Biznes przy tablicy”

9 listopada klasy: pierwsza i druga technik przemysłu mody uczestniczyły w lekcji “Biznes przy tablicy” prowadzonej przez właściciela firmy Art Haft Krzysztofa Tobolika. Młodzież poznała tajnik założenia i prowadzenia własnej, dobrze prosperującej na współczesnym rynku firmy modowej. Otwartość na współpracę, chęć dokształcania, samorealizacja, komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na naukę to cechy pracownika, który ma szanse na wybicie się, na współczesnym rynku pracy. Młode pokolenie zapoznało się z nowoczesną techniką tworzenia logotypów wykonywanych metodą haftu oraz zasadami odbywania praktyki zawodowej w nowoczesnej hafciarni.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content