Dzień Irlandzki!

W dniu 9 listopada odbył się event dla społeczności szkolnej, którego celem było podzielenie się doświadczeniami zdobytymi podczas wyjazdu na 2 tygodniowy staż do Irlandii. Przedstawiliśmy informacje o projekcie, o przygotowaniach do wyjazdu, a także podzieliliśmy się wrażeniami z miejsc praktyk oraz wycieczek, w których wzięliśmy udział. Wszyscy obecni Uczestnicy projektu otrzymali Europassy i certyfikaty udziału w projekcie. Na koniec mieliśmy możliwość spróbowania tradycyjnego irlandzkiego deseru – pysznych bułeczek scones z masłem i dżemem. Te pyszności przygotowała młodzież wraz z Panem Michałem Rabsztynem. Podczas spotkania Pan Jakub Prajsnar opowiedział wiele ciekawostek geograficznych i nie tylko o Irlandii.
A teraz zapraszamy do udziału w stażu kolejnych Uczniów. Naprawdę warto!

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content