Złota Szkoła NBP

29 października odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów NBP 2020/2021dla Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej. Tematyka 1 edycji programu dotyczyła “Gigantów Finansów Osobistych”. Otrzymali je uczniowie biorący udział w programie Złota Szkoła NBP: Miłosz Gryga, Julia Kowalska, Magdalena Janiszewska, Wojciech Tułacz, Tymoteusz Heliński, Wiktoria Jacak, Samuel Kozieł, Przemysław Piątek, Anna Latos, Karolina Bondyra, Wiktor Żak oraz nauczyciele: p. Monika Stankiewicz, p.Magdalena Rajman oraz p.Alicja Prasałek. Dzięki wspólnym staraniom otrzymaliśmy tytuł Złotej Szkoły NBP potwierdzony certyfikatem.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content