Szkolenie “Steward/Stewardessa”

21 października naszą szkołę odwiedził Pan Radosław Szafranowicz – Małozięć, który przeprowadził bardzo ciekawe spotkanie dotyczące pracy stewarda/stewardessy. Prowadzący na co dzień szkoli kadry turystyki, jest nauczycielem akademickim, pilotem wycieczek, był też stewardem norweskich linii lotniczych. Klasy hotelarskie i turystyczne uczestniczące w spotkaniu wykazały się zaangażowaniem. W przyszłości liczymy na profesjonalne szkolenie “Steward/Stewardessa”, podczas którego każdy Uczeń przygotuje się do pracy w tym zawodzie, a przede wszystkim do trudnej kilkuetapowej rekrutacji.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content