Kurs operatora wózka widłowego zakończony sukcesem!

W ramach projektu ZIT Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w kursie na operatora wózka widłowego. Wózki widłowe są obowiązkowym wyposażeniem każdego składu budowlanego, magazynu, hurtowni. Aby pracować wózkiem widłowym, należy mieć stosowne uprawnienia, które nasza zdolna Młodzież zdobyła podczas państwowego egzaminu. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kursie uczestniczyli przede wszystkim Uczniowie kształcący się na kierunku technik logistyk, ale i przedstawiciele innych zawodów. Gratulujemy sukcesu.
W najbliższym czasie rozpocznie się kurs z zakresu przedsiębiorczości. Wszystkich Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Kurs jest certyfikowany, dotyczy Młodzieży zakwalifikowanej do projektu ZIT.
Zapisy w gabinecie 104.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content