Europejski Dzień Języków w ZSE

Europejski Dzień Języków w ZSE. Dziś uczniowie klasy 1 KF rozpoczęli obchody tego dnia na języku niemieckim.
Uczniowie poznawali i dopasowywali przysłowia , powiedzenia i idiomy. Nauka przez zabawę sprawia dużo przyjemności, wzmaga motywacje i zaangażowanie w doskonaleniu umiejętności językowych. Zajęcia prowadziła Pani Alicja Pierzak. Uczniowie klasy 1 KF rozpoczęli obchody tego dnia na języku niemieckim.
Uczniowie poznawali i dopasowywali przysłowia , powiedzenia i idiomy. Nauka przez zabawę sprawia dużo przyjemności, wzmaga motywacje i zaangażowanie w doskonaleniu umiejętności językowych. Zajęcia prowadziła Pani Alicja Pierzak

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content