WRĘCZENIE NAGRÓD

WRĘCZENIE NAGRÓD
Mijający rok to czas intensywnej pracy związanej z nieoczywistą dziedziną – retoryką. Dzisiaj Joanna Tomczewska i Anita Włodarczyk otrzymały dyplomy i nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Potyczki prawne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza reprezentacja gra świetnie, zespołowo i wygrywa! Uroczystość odbyła się w I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich, gdzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez gospodarzy. Jeszcze raz gratulujemy! W ostatnim czasie nasze uczennice i uczniowie wzięli także udział w debatach oksfordzkich. Może to początek jakiejś regularnej grupy zainteresowań… Sukcesy na samym początku to świetna motywacja.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content