IX sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Odbyła się IX sesja Młodzieżowej Rady Miasta podsumowująca działalność rady w roku szkolnym 2020/2021. Brał w niej udział radny, uczeń naszej szkoły Igor Marcinków z klasy 3a log, a nasza absolwentka Karolina Szumiał właśnie została wybrana sekretarzem MRM . Podczas tej rady zostały również wręczone podziękowania dla wolontariuszy , którzy współpracowali z radą, w tym dla Zuzanny Radosz z kl.3 THM, Wiktorii Jacak z kl.2 THp oraz Szymona Jastrzębskiego z kl.2TŻp.
Gratulujemy 👍 I równocześnie serdecznie zapraszamy do współpracy z Samorządem Uczniowskim i Młodzieżową Radą Miasta w przyszłym roku szkolnym 😁

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content