Konkurs Filozoficzny

Natalia Łochocka, uczennica klasy pierwszej zajęła 19 miejsce w ogólnopolskim konkursie filozoficznym organizowanym przez UPJP2 w Krakowie. Uczestnicy mieli do wykonania szereg zadań, które wymagały nie tylko szczegółowej wiedzy z zakresu filozofii średniowiecznej, ale również umiejętności interpretowania tekstów źródłowych i twórczego wykorzystania głównych zagadnień filozoficznych poruszanych w tej epoce. Natalia wywalczyła udział w finale, do którego zostało zaproszonych 30 osób z 537 uczestników. W ostatecznej punktacji zajęła 19 miejsce, pisząc pracę na podstawie Sumy Tomasza z Akwinu. Gratulujemy!

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content