Przemysław Piątek zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu !!!!!

Mega sukces !!!!
7 maja 2021 miało miejsce rozstrzygnięcie XII Ogólnopolskiego Konkursu z okazji Dnia Słowiańskiego Piśmiennictwa i Kultury, organizowanego przez UMCS w Lublinie pod patronatem Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej w Warszawie. Zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji konkursowej w języku polskim lub innym słowiańskim (język prezentacji nie wpływał na ocenę wystąpienia) dotyczącej specyfiki i odmienności kultury jednego z wybranych krajów słowiańskich. Uczeń naszej Przemysław Piątek, pod kierunkiem pani Alicji Pierzak, wybrał temat: Radziecki program kosmiczny, zaprezentował go z ogromną pasją i zdobył zaszczytne I miejsce . Gratulujemy.
Poniżej link do filmu Przemka – Szacun !!!
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content