Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Od października 2020r. nasza szkoła uczestniczyła w projekcie „Lekcja z ZUS”. W projekcie wzięło udział pięć klas. Uczniowie, których zainteresowała tematyka ubezpieczeń społecznych, wzięli udział w etapie szkolnym Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Trzy uczennice, które uzyskały najwyższą liczbę punktów, tworząc zespół, zakwalifikowały się do ścisłego grona – tylko dwudziestu szkół z całego województwa śląskiego, które mogły wykazać się wiedzą na szczeblu wojewódzkim. Gratulacje dla Oliwii Dudek, Pauliny Wójcik i Dominiki Wysockiej, które w dniu 19 marca br. reprezentowały naszą szkołę w tej trudnej rywalizacji. Zabrakło 2 punktów do finałów ogólnopolskich….. To plan na przyszły rok.
Gratulacje dla opiekunów Pani Edyty Mrozik i Pani Joanny Sobczyk

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content