Nasz uczeń wśród najlepszych w Polsce!!!

Przemek Piątek zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim z języka rosyjskiego” Zołotaja strofa”.
Dwaj uczniowie klasy 2Log Samuel Kozieł i Przemysław Piątek wzięli udział w ogólnopolskim konkursie recytatorskim z języka rosyjskiego
” ЗОЛОТАЯ СТРОФА”.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem pracowali pod kierunkiem pani Alicji Pierzak, przygotowując wiersz Mikołaja Niekrasowa pt. “Ты всегда… “, nagrali filmiki i przesłali je do Centrum Rosyjskiego w Słupsku .Konkurencja była ogromna, nadesłano ponad 100 nagrań. Nasz uczeń Przemek Piątek zajął III miejsce w Polsce. Serdeczne gratulacje dla obu naszych reprezentantów i Pani Alicji Pierzak. BRAWO !!!!

 

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content