Ile dajesz tyle dostajesz 😚😚

Ile dajesz tyle dostajesz 😚😚


Uwaga uczniowie i przyjaciele!!!
Nasza szkoła włączyła się w akcję charytatywną, której celem jest pomoc mieszkańcom Dąbrowy Górniczej, aby też mogli poczuć magię świątecznego śniadania. Nasi kucharze w ramach praktyk zawodowych pomogą przygotować paczki z jedzeniem, w naszej sali gimnastycznej będzie punkt wydawania paczek dla wolontariuszy dla Dąbrowy Górniczej. W trzeciej fazie potrzebni są wolontariusze, którzy dostarcza paczki pod wskazany adres w Dabrowie Górniczej. Wszyscy chętni z samochodami, skuterami, rodzicami z samochodem 🙂, potrzebni od zaraz. Dystrybucja paczek w Wielką Niedzielę od 7 rano. Liczymy na Was. Pamietajcie o naszym motto”Ile dajesz tyle dostajesz”
https://www.dabrowa-gornicza.pl/…/zorganizuj-z-nami…/

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content