E-SPORT w ZSE

E-SPORT w ZSE
W ramach projektu europejskiego realizowanaego przez Fundacje Szkolną TZN, nasza szkoła otrzymała wyposażenie nowoczesnej pracowni komputerowej ( Komputery i7 pamięć 16GB), co pomoże naszym uczniom rozwijać swoje umiejętności także w zakresie e-sport. Dzięki przychylności Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej wykonano remont sali (wymiana drzwi, podłogi, zrobiono całą nową instalacje elektryczną i internetową). Czekamy jeszcze na rolety i oczywście na WAS drodzy uczniowie. Od września mam nadzieję wystartuje nasza szkolna liga E-sportowa.
Jeszcze raz szczególne podziękowania dla:
Fundacja Szkolna TZN
Miasto Dąbrowa Górnicza
Rada Rodziców naszej szkoły, która zakupi jeszcze blaty i krzesła na środek sali
Mimo, że Was nie ma, pracujemy dla Was
Dyrektor
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content