Finanse osobiste – wykład

Dziś 10- osobowy zespół uczniów naszej szkole wraz z trzema nauczycielami -opiekunami uczestniczyła w wykładzie online z prof. Tomaszem Kasprowiczem. Wykład dotyczyl finansów osobistych i był pierwszym spotkaniem z ekspertem w ramach przygotowań do konkursu NBP ‘Giganci finansów osobistych ‘ Kolejne zadania będą obejmować m.in.lekcje otwarte czy szkolna debatę.
Młodzież była pod wielkim wrażeniem wiedzy i doświadczenia naszego eksperta i z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój współpracy. Młodzież pracuje pod opieką Pani Moniki Stankiewicz, Pani Magdaleny Rajman i Pani Alicji Prasałek
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content