Uczniowie klas fryzjerskich w Akademii Wierzbicki & Trendowicz HAIR SALON!!!

Uczniowie klas fryzjerskich w Akademii Wierzbicki & Trendowicz HAIR SALON!!!

W dniu 08.02.2021r. uczniowie branży fryzjerskiej ZSE, mieli okazję gościć w Akademii Wierzbicki & Trendowicz HAIR SALON w Będzinie, gdzie zobaczyli jak pracuje mistrz fryzjerstwa Andrzej Wierzbicki. Uczniowie poznali również tajniki analizy kolorystycznej i konsultacji z klientem salonu fryzjerskiego😀
Dziękujemy bardzo całej ekipie Akademii Wierzbicki & Trendowicz HAIR SALON za serdeczne przejęcie i gościnność, a szczególnie absolwentowi ZSE Patrykowi Domoń za zaproszenie, pamięć i podzielenie się z uczniami wiedzą i tajnikami zawodu fryzjera 😀serdeczne podziękowania od Dyrekcji ZSE w Dąbrowie Górniczej i nauczycieli zawodu: p. J. Łaskawiec, p. E. Mrozik i p. B. Kijak😀🙃😀

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content