Uczniowie Ekonomika pojadą do Łodzi walczyć w finale ogólnopolskiej Olimpiady !!!!

Uczniowie Ekonomika pojadą do Łodzi walczyć w finale ogólnopolskiej Olimpiady !!!!

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży 21 stycznia 2021 roku odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży w formie zdalnej na platformie G-Suite.
W zawodach szkolnych, które odbyły się 22 października 2020 roku brało udział 566 uczniów z całej Polski, kształcących się w zawodzie technik przemysłu mody. Do zawodów okręgowych przystąpiło 273 uczniów. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 50 pytań. Do finału zakwalifikowało się aż 5 naszych uczniów.
Naszą szkołę 18 i 19 marca br. w zawodach centralnych zaprezentuje: Weronika Cieślar, Dominika Jakubas, Agata Swędział, Klaudia Kopysta i Oliwia Hybel.

Dziewczyny będą walczyć o laur zwycięzcy- laureata lub finalisty!
Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami uczennic są Pani Małgorzata Skutnik i Pani Ilona Nizioł

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content