Projekt ZIT

Projekt ZIT

Nasza Młodzież aktywnie realizuje projekt ZIT finansowany ze środków Unii Europejskiej “Dodatkowe kwalifikacje zawodowe gwarancją lepszej pracy – programy rozwojowe szkolnictwa zawodowego w placówkach kształcenia zawodowego w Dąbrowie Górniczej”.
Pierwsza grupa Młodzieży rozpoczęła już kurs prawa jazdy, trwają zajęcia języka angielskiego z native speakerem. Już wkrótce rozpocznie się szkolenie z zakresu przedsiębiorczości.
Zakwalifikowani do projektu ZIT Uczniowie uczestniczą w zajęciach przygotowujących do egzaminu zawodowego. Turyści już zakończyli spotkania. Technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharze są w trakcie realizacji zajęć. Efekty pracy możecie podziwiać na zdjęciach.
Oczywiście wszystkie zajęcia są całkowicie bezpłatne, a zakwalifikowana do projektu Młodzież uzyska dodatkowe kwalifikacje stając się atrakcyjnym na rynku pracy.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content