Konkurs

Widzicie co za oknem? Pierwszy śnieg!!! ❄️❄️❄️☃️☃️☃️ Dostaliśmy przypominajkę, że za 24 dni magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Kartkę wykonujemy dowolną techniką, ale wersji elektronicznej (paint, animacje, gify, edycja zdjęć, dźwięki). Życzenia wypisujemy w języku angielskim oraz polskim. Mile widziane personalizacje np. dodanie swojego zdjęcia do życzeń – format: jpg, gif, wmv, ppt. Prace odsyłamy do Pani Moniki Stankiewicz, albo Pani Justyny Dzierżanowskiej do 15.12.2020 Prosimy o dołączenie informacji, że wyrażacie zgodę na publikację Waszych prac. Uczniowie, których prace zostaną opublikowane, otrzymają upominek świąteczny oraz ocenę z języka angielskiego. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO KONKURSU! Już wkrótce powiemy WAM: MERRY CHRISTMAS!❄️❄️❄️

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content