Od grudnia rusza w szkole innowacja kosmetyczna,

Od grudnia rusza w Naszej szkole innowacja kosmetyczna, wiąże się to z wprowadzeniem dodatkowych zajęć z wizażu, stylizacji paznokci oraz kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Na tą chwilę zajęcia będą odbywać się poprzez platformę teams z profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Na zajęciach zobaczycie pokazy zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, pokazy stylizacji i przedłużania paznokci oraz wiele innych ciekawostek kosmetycznych. Dowiecie się jak prawidłowo wykonywać paznokcie żelowe i hybrydowe, jakie triki stosować w makijażu i jak zadbać o własną urodę. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 2.12 o godz 16.00 🙂. Wkrótce podamy namiary na Teamsie.

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content