Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,
Od 02.11.2020 (poniedziałek) biblioteka szkolna jest dla Was dostępna online. Teraz w zmodyfikowanej formie funkcjonujemy na platformie Microsoft Teams. Dołączając do Naszego Zespołu Wirtualna biblioteka możecie uzyskać porady w zakresie literatury podmiotu, przedmiotu, konkursów czytelniczych, preferencji czytelniczych, jak również znaleźć wiele ciekawych informacji ze świata kultury i sztuki. Masz problemy ze znalezieniem lektury – biblioteka oferuje także pomoc w tym zakresie.
Do zobaczenia na Teamsie.
Tutaj publikujemy link – koniecznie zasil Nasze szeregi. Wystarczy się zalogować!!!
Dorota Lenartowicz, Iwona Paliga, Katarzyna Kaczmarska
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content