Gra terenowa

Gra terenowa “Ekonomika” już za nami
7 października klasa 3TUR zorganizowała grę terenową dla kolegów i koleżanek z naszej szkoły w Parku Zielona. Uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną, wiedzą, pomysłowością i sprytem. Emocji i śmiechu było co nie miara. Wszyscy się świetnie bawili.
1 miejsce zajęła Julia Ślęzak i Jakub Stępień z 2 TŻG,
2-gie miejsce Kamil Zimbile, Kacper Kogut i Igor Wątor z 3 Log
3 miejsce Weronika Walotek, Karolina Łydek i Julia Bochenek z 3 TE.
Gratulujemy!
Dziękuję Stowarzyszeniu dla Ekonomika za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Pani Prof. K. Janczulewicz oraz Panu Prof. J. Prajsnarowi za opiekę nad uczestnikami, klasie 3 TUR za organizację gry oraz wszystkim uczestnikom za udział. Ewelina Niemczyk.

 

 

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content