Dąbrowska Młodzież

Dąbrowska Młodzież
Czy istnieje coś lepszego niż tworzenie wyjątkowych wspomnień z przyjaciółmi i rodziną? Odpowiedź jest oczywista. Taką właśnie możliwość daje mieszkańcom dąbrowy coroczny Festiwal Ludzi Aktywnych – w tym roku w nieszablonowej wersji Wielkiej Gry dla Aktywnych. Stworzony specjalnie dla Was z myślą o zapewnieniu bezpiecznej przestrzeni integrującej mieszkańców i umożliwiającej im aktywne spędzenie wolnego czasu, promując jednocześnie obywatelskie postawy. Dąbrowskie Forum Organizacji Pozarządowych, wraz z Młodzieżową Radą Miasta Dąbrowa Górnicza i Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej, serdecznie zaprasza dąbrowską młodzież do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu.
Już 19 września Wielka Gra dla Aktywnych rozpocznie się o godzinie 11:00 w Parku Hallera. Swój udział jednak należy zgłosić wcześniej poprzez internetowy formularz znajdujący się na stronie www.ngo.dabrowa-gornicza.pl, znajdziecie tam również regulamin wydarzenia.
Łącząc swoje siły w 3-5 osobowych grupach uczestnicy zmierzą się z serią zadań, w których pokażą swój spryt i zaradność. Ponadto Festiwal jest świetną okazją do zapoznania się z ofertą organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta.
Zapraszamy – Włączcie się do gry!
Łukasz Kolber Wiktoria Debabowa
Przewodniczący Dąbrowskiego Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta
Forum Organizacji Pozarządowych
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content