Nasze reprezentantki na Mistrzostwach Polski w Krakowie 🙂

Nasze reprezentantki na Mistrzostwach Polski w Krakowie 🙂
Co roku z okazji Cracow Fashion Week w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie odbywają się Mistrzostwa Polski w szyciu. 10 września w VII Mistrzostwach Polski w Szyciu wzięło udział 10 uczestników z 7 szkół z całej Polski. Naszą szkołę prezentowały uczennice klasy 4 kierunku technik przemysłu mody: Dominika Jakubas i Weronika Cieślar. Jak zapewniają organizatorzy tegoroczny poziom konkursu był wyrównany i niezwykle wysoki. Niestety naszym uczennicom nie udało się zdobyć głównej nagrody, ale otrzymały vouchery 50% zniżki na warsztaty w KSA. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content