Uwaga! Bezpłatne szkolenia, kursy, staże dla Uczniów Ekonomika

Uwaga! Bezpłatne szkolenia, kursy, staże dla Uczniów Ekonomika

Już od 8 września w naszej szkole rozpoczynamy realizację projektu pt. “Dodatkowe kwalifikacje zawodowe gwarancją lepszej pracy – programy rozwojowe szkolnictwa zawodowego w placówkach kształcenia zawodowego w Dąbrowie Górniczej”.

Zainteresowanych Uczniów/Uczennice prosimy o odbiór deklaracji uczestnictwa w projekcie w gabinecie 104 (Biuro Projektu) lub w sekretariacie uczniowskim. Wypełnione deklaracje proszę oddać jak najszybciej – o zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin rekrutacji i deklaracje udziału w projekcie znajdują się na stronie www szkoły, w zakładce “Projekt ZIT”. W przypadku uczniów niepełnoletnich wszystkie deklaracje chęci udziału w projekcie muszą być podpisane przez Rodzica/Prawnego Opiekuna oraz samego Ucznia. O zakwalifikowaniu na kursy, szkolenia decydować będzie m.in. kolejność zgłoszeń, średnia ocen za ostatni rok (w przypadku uczniów klas pierwszych średnia ocen podana będzie na podstawie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej), ocena z zachowania.

Serdecznie zapraszamy do składania deklaracji, a tym samym do udziału w bezpłatnych szkoleniach, dzięki którym Wasze rokowania na rynku pracy znacznie wzrosną.

Zał. 1 karta rekrutacyjna 2020

Zał. 2 Formularz zgłoszeniowy do Projektu 2020

Zał. 3 Deklaracja uczestnictwa w Projekcie2020

Załącznik nr 1 do UPP

Załącznik nr 2 do UPP

 

Więcej na stronie – PROJEKTU

1

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content