Uczniowie Ekonomika znów wśród najlepszych !!!!

Nawet w czasie kwarantanny dostajemy informację o sukcesach naszych uczniów. Nasi uczniowie biorący udział w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym pokazali swoją wiedzę i umiejętności. W kategorii wiedzy astrononomicznej szkół pogimnazjalnych Patryk Sikora okazała się najlepszy i zajął I miejsce. W kategorii szkół ponadpostawowych uczeń Fabian Toboła zajął II miejsce. Opiekunem uczniów w tej kategorii była Pani Joanna Kałuda. W kategorii literackiej za felieton na temat astronomii III miejsce zajęła Karolina Szewerniak. Opiekunami uczennicy były Pani Dorota Lenartowicz i Katarzyna Kaczmarska. Brawo Wy !!!!

 

 

Author: ZSE

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content